Ana sayfa

Fancy Wallpaper Co., Ltd.

Ben sohbet şimdi

Fancy Wallpaper Co., Ltd.

1 2 3
Fancy Wallpaper Co., Ltd. Fancy Wallpaper Co., Ltd. Fancy Wallpaper Co., Ltd.
design cylinders warehouse know us more

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : Fantezi duvar kağıdı
Yıllık satış : 200-300
Yıl kurulan : 2012
İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket Bilgisi

Fantezi duvar kağıdı Çin profesyonel bir duvar kağıdı tedarikçisi, kendi fabrika Quzhou, zhejiang Eyaleti bulunur ve biz de şangay ve Ningbo Port, sizin için uygun olan tüm katalogları görüntülemek için Ningbo showroom var.

Biz esas olarak yüksek kaliteli olmayan dokuma duvar kağıdı, cam boncuk duvar kağıdı, pvc duvar kağıdı, vb üretir ve yabancı marka-Fantezi duvar kağıdı şaşırtıcı anlamına gelir, müşterilerine şaşırtıcı kalite ve inanılmaz hizmet vermek istiyoruz gösterir. Şimdiye kadar, Facdy duvar kağıdımız kendi duvar kağıtlarım satmak dışında, duvar kağıdı için tüm dünyadan müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için duvar kağıdı ihracatında 5 yıllık tecrübeye sahip, aynı zamanda diğer duvar kağıdı üreticileri ile işbirliği yapıyor, bizim için daha güzel duvar kağıdı tasarımları bulmaya çalışıyoruz müşteriler.

Şimdi, Ningbo ofisimizde 400'den fazla duvar kağıdı örneği bulunmaktadır: pvc vinil duvar kağıdı, non-woven duvar kağıdı, saf duvar kağıdı, doğal çimen duvar kağıdı, cam boncuk duvar kağıdı, mika duvar kağıdı, ahşap duvar kağıdı, duvar kağıdı akın vb. Farklı duvar kağıdı tasarımları için , 3d duvar kağıdı gibi, tuğla duvar kağıdı, gümüş duvar kağıdı, duvar kağıdı fiyatı farklıdır. Duvar kağıdı boyutu için şimdi 0,53 * 10m, 0,70 * 10m, 1,06 * 10m ve 1,06 * 15,6m var.

İletişim bilgileri
Fancy Wallpaper Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Kevin Shen

Tel: 86-183-674-79660

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)